ליווי סטודנטים

ליווי סטודנטים בתכנון פרויקט גמר

תקועים עם הפרויקט ? מנסים ומנסים אבל אין פריצת דרך ?הכל יוצא לכם בנאלי ומשעמם? לא בשביל זה למדתם והשקעתם שנים ואין ספור שעות...     

     סטודנטים יקרים יש תקווה, לא להתייאש!! 
אני משוכנע שבניעור קל תראו איך מתחת ליד יצמח לכם פרויקט ייחודי ומקורי.
שמי אשר אבו ואני מנחה סטודנטים בכל הרמות ובמיוחד לפרויקט גמר . עשרות פעמים ראיתי את הפלא מתרחש לי מ"תחת לידיים" !!! ראיתי סטודנטים שלא ידעו מאיפה להתחיל ונתקעו עם הקונספט ... ראיתי אחרים שהתחילו דווקא לא רע , אבל לא ידעו להמשיך ולהוביל את הרעיון בנבכי השרטוט .וראיתי גם כאלה שהפרטים, אוי הפרטים...הוציאו אותם מדעתם..

מה יידרש מכם כדי לקבל ממני הנחייה וליווי בכל שלבי הפרויקט על מנת שתוכלו להציג אותו בגאווה עוד שנים רבות לאחר סיום הלימודים:

*מחויבות לעמוד במשימות .
*תשוקה לעשות אדריכלות מופלאה .
*ראש פתוח לשינויים והפתעות (יהיו הרבה מאלה ....)

מתלבטים ......??? בואו תשמעו מסטודנטים שעברו איתי תהליך בתכנון פרויקט גמר .


ליצירת קשר


האמת שאתה המרצה הכי 'חריג', שהיה לי בכל תקופת הלימודים ('חריג' במובן החיובי)אני מרגישה שהדברים הכי טובים, שקיבלתי ממך כמרצה הם:

הבנה עמוקה יותר של הוצאת קונספט מההשראה ומתן ביטוי מדויק אליו  לתוך התכנון שלי
הבנה עמוקה יותר של תכנון נכון, שמתחשב בגורמים רבים
 "יציאה מהקופסה" - לחשוב אחרת, לא סטנדרטי, לתת דרור למחשבות פרועות  ויצירתיות.
 שלחת אותי הביתה אחרי כל שיעור עם המון מחשבות ותהיות, שזה בעיניי מגדיר אותך כמרצה טוב, שפותח אפיקי חשיבה רבים ומגוונים לסטודנטים שלו.

ולסיום, ארשום שבאמת הדבר הכי בולט בך כאדריכל, לעניות דעתי, היא התשוקה העזה שלך למקצוע הזה !!!
אתה מתאמן בלהיות הגרסא הכי טובה של עצמך מבחינה מקצועית וזה מאוד ראוי להערכה.
שאפו על כל ההישגים שלך ועל מה שהצלחת להקנות לנו בסמסטר ד'
מאחלת לנו, שדרכינו יפגשו בהמשך החיים

בהערכה רבה,
יאנה שרוני 


רציתי להגיד תודה על הסמסטר הנהדר שהיה לנו את הכבוד ללמוד אצלך, על הליווי שלך בפרויקט, וכמובן על כל הפידבק שקיבלתי ממך אחרי הגשת הפרויקט.

לימדת אותנו בצורה הכי מדויקת איך לתרגם את ההשראה לקונספט ואיך לבטא את הקונספט בחלל. היה מאד כיף להגיע לשיעורים שלך בגלל האכפתיות שלך, ההתלהבות והיצירתיות וגם בגלל הצורה בה העברת את החומר.

אני מאד מעריכה את הליווי שלך בפרויקט, למדתי ממך המון, גרמת לנו להיפתח יותר ליצירתיות, חיזקת את הצדדים החלשים יותר ופרגנת על הצדדים החזקים. הסמסטר לא היה קל, אך נהניתי מכל רגע של העבודה על הפרויקט והגשתו, והיה לך חלק גדול מזה. מקווה שיהיו לי עוד הזדמנויות בעתיד ללמוד ממך,

בתודה ענקית
אנה 

ליצירת קשר עכשיו

היי חברים חייבת לשתף אתכם בחוויה  לימודית מרתקת שהייתה לי עם אשר .הגעתי לאשר בתהליך תכנון פרויקט הגמר ,הרעיון הקונספטואלי לא היה מגובש וחזק זה בא לידי ביטוי במבנה או בקושי שלי ליצור !
כשחזרנו אחורה וחידדנו את הקונספט הכל זרם ולא הפסקתי לחלום על אלמנטים חדשים שאני רוצה להוסיף !!!
אשר מלמד בדרך יצירתית, כל משפט שאמר פשוט חרוט בזיכרוני לעד !!
תודה רבה על תקופה מדהימה שבה למדתי המון ואין לי ספק שזה ינחה אותי בהמשך.
 לירון הרוש

שלום אשר!
...אנחנו מתקדמות בצורה כ"כ משמעותית וצורת הלמידה הייתה ממש מעצימה ומצמיחה. בשביל השיעור עם אשר חיכיתי ליום רביעי. חוויה לימודית מדהימה! , אנחנו לפני הגשת מודל פיתחנו לוחות השראה ומבנים תואמים בדרך מאד ייחודית לכל אחת...

עשיתי איתך כברת דרך ארוכה ומשמעותית בזמן קצר.
היה תענוג אמיתי, התפתחות אישית מדהימה. בקיצור "הגשמת חלום". מאד מקווה שנזכה לעוד למידה איתך, המון הצלחה בהמשך עשייתך המרתקת

דינה סלע  

היי אשר, עברנו שנה מאוד אינטנסיבית ביחד.
ובשנה הזאת לא חסכת ביקורות טובות ״ורעות״ דרך אגב אני מעדיף את ״הרעות״ כי אפשר ללמוד מהם המון.
דאגת שלא נפספס כלום מהחומר שהיינו אמורים ללמוד. במהלך הדרך זה היה קשה מאוד אפילו, שעות על גבי שעות של עבודה ופתאום עוד מייל שצריך לעשות עוד משימות

אז בקצרה אני רוצה לומר לך תודה על הדרך, ההתעניינות, התשוקה שלך למה שלמדנו,  הצורת לימוד חסרת פשרות שהיא טובה בעניי ותודה גם על היחס והעזרה שהיו גם מעבר לשעות הלימוד.
בנוסף אני מאמין שמעשים טובים חוזרים אלינו בהמשך הדרך בצורה שלא יכולנו לתכנן אותה, אז אני מאחל לך המון הפתעות טובות שיגיעו אלייך בהמשך ממני או מכל אחר שעבר חווית לימוד טובה אצלך בכיתה.

איתי עקריש 


... כשהתחלנו את השיעורים עם אשר ידעתי שעשיתי את הצעד הנכון והרבה מעבר. אשר גרם לנו להגיע לסיעור מוחות ולמקומות הכי גבוהים דרך עבודה פנימית עם עצמנו. אני יודעת מנשים שלמדו את המקצוע במכללות אחרות שקראו את החומר שלנו עם אשר, ואמרו שבצורה כזו הן רוצות ללמוד את החומר מחדש!
וכל זה לא סותר את העובדה שאשר תמיד זמין 24 שעות במייל וענה לנו בפרוטרוט על כל שאלה קטנה וגדולה.

תודה ויום טוב! מתגעגעת... אסתי

אני חושב שהמילה שהכי מגדירה את היחס שלך כלפינו ואת היחס שלנו כלפיך וכלפי הפרויקט זה טוטליות! אתה פשוט לוקח משהו וגם אם זה לא פרויקט שלך אתה מתייחס לזה כאילו כל הפרויקטים זה ילדים שלך, ואתה משקיע את כל הזמן ונשאר אחרי הזמן וחושב קדימה ונותן לנו כלים שהם ממש רלוונטיים לפרויקט עצמו למרות שכל פרויקט הוא שונה לגמרי ואתה עדיין כן מצליח לתת את הכלים שהם כן רלוואנטיים וכן ספציפיים לפרויקט עצמו,

ההנחיה איתך היא פשוט כייף! אתה לא באווירה שזה עוד שיעור אלא יש איתך אינטראקציה בין אישית גבוהה ובאמת תודה רבה על הסמסטר ועל התוצרים שיצאו לכולם, אנחנו מסתכלים על קבוצות אחרות ואנחנו תמיד אומרים לעצמנו תודה שאנחנו הקבוצה הזאת ביחד איתך ושאתה ממש מקפיץ אותנו קדימה.

אדיר סורוצקי

ליצירת קשר עכשיו


אני רציתי קודם כל בכללי להגיד על אשר שטבילת האש הראשונה שלנו איתך הייתה בסמסטר הראשון, ואני חושבת שאם לא היית המרצה הראשון שלי בתכנון לא יודעת לאיזה תוצרים הייתי מגיעה היום. באמת שהרף שהצבת לנו עוד בסמסטר א' שלא ידענו מה זה אדריכלות, ולמה אנחנו רוצים להיות אדריכלים, זה הרים לי לאורך כל הפרויקטים שעשיתי עד עכשיו.

והפרויקט הזה שעשיתי איתך בעיצוב פנים אני אגיד את האמת הוא אהוב עלי יותר מכל הדברים שעשיתי עד היום, וזה נטו בזכותך, בגלל האופן שבו אתה נותן את הביקורות וגם אם הם פחות טובות ויש קצת בכי וקצת קושי אז זה בסדר כי אם זה לא יקרה לנו ולא יהיו לנו טעויות אז לא נלמד מהם ולא נתפתח ונגדל, ובאמת אני מאחלת לך אשר שתישאר ככה והלוואי והקשר איתך יהיה לעוד הרבה שנים...תודה רבה מכל הלב
חן איפרגן


אני מרגישה ממש חיבור למה שחן אמרה, התחלנו איתך בסמסטר א' של שנה שעברה ובאמת שהתפיסה שלך לאיך לראות פרויקט טבועה בנו חזק , אתה מביא אותנו פשוט לתוצאות מטורפות!! גם אני הכי אוהבת את הפרויקט שאני עושה איתך עכשיו יותר מכל הפרויקטים שעשיתי עד עכשיו, אני מודה לך על המסירות , על הסבלנות, על הרצון שנצליח ונפרוץ תקרות זכוכית ושנעשה דברים שהם קצת שונים, תודה על הכול, באמת, באמת...
בר טל


אשר היקר!!
אין עלייך ולא יהיה...
רציתי להגיד לך שוב באופן אישי כמה מילים
אני רוצה שתדע שהיה לי סמסטר מדהים , שהיה כזה בזכותך!

כמו שהרבה אמרו אתמול- התשוקה שלך למקצוע, האנרגיות המטורפות שהגעת איתן כל שיעור ושמחת החיים שלך הביאו אותי לעבודה קשה והתמדה ולתוצאות מדהימות.
מעבר למרצה התותח שאתה, אתה קודם כל בן אדם שזה מבחינתי הכי חשוב. אתה לב אחד גדול, אתה מוכשר ברמות שאני לא יכולה לתאר.

יושב לי בזיכרון הרגע הזה שלא הצלחתי להכניס בפרויקט את כל החדרים שלי ודיברנו על להוסיף את החלק הנוסף מלמעלה. בהתחלה ממש לא רציתי אותו והתבאסתי שאני אצטרך להוסיף, אבל שתקתי ואמרתי לעצמי שאני עושה את זה ואח"כ  מתבכיינת, היום, אני לא רואה את הפרויקט שלי בלי החלק הזה. הוא הוסיף כל כך הרבה לפרויקט ולמה שהוא רוצה להעביר.
אני כל כך שמחה שנפלה בחלקי הזכות להיות סטודנטית שלך.
 אני לוקחת ממך הרבה קדימה , לאדריכלות ולחיים

אני מעריכה אותך כל כך, ומעריצה את העבודה שאתה עושה!
תודה על הכל!!

עדן פיסטריך